شهدای خمام

شهدای خمام

شهدا مثل آیه‌های قرآن مقدسند امام خامنه‌ای

تقدس آیه‌های قرآن به این است که حکایت از حق دارند و شهدا نیز ...
شهید 1 7 2
در آستانه‌ی سی و دومین سالگرد ؛

نام‌گذاری خیابانی به‌نام شهید صادقی


نام خیابان «بسیج» شهر خمام به خیابان «شهید محمود صادقی» تغییر یافت.


جمعی از مسئولین خمام ظهر امروز در آستانه‌ی فرا رسیدن یادبود سی و دومین سالگرد شهادت «محمود صادقی خمامی» در منزل این شهید حضور یافته و با خانواده‌ی وی دیدار نمودند.

حجت الاسلام والمسلمین علیرضا عاشوری با اشاره به اینکه شهدای ما پاک زندگی کرده و محیط زندگی‌ خود را پاک کرده‌اند، عنوان کرد : این پاکی در زیارتنامه‌های شهدا و دعاهایی که می‌خوانیم آمده است.

امام جمعه‌ی خمام هدف از این دیدار را تجدید پیمان با خانواده‌ی معظم شهدا عنوان کرده و تصریح کرد : همچنان بر سر اهداف و آرمان‌های رزمندگان دفاع مقدس تحت سایه‌ی ولایت هستیم و انتظار می‌رود دستاوردهای شهدا حفظ شود.سیدمجتبی حسینی‌نسب به مصوبه‌ی اخیر شورای اسلامی شهر خمام و مکاتبات صورت گرفته با سپاه ناحیه‌ی مقداد مبنی بر تغییر نام خیابان «بسیج» به خیابان «شهید محمود صادقی» اشاره نموده و گفت : با هماهنگی‌های انجام شده این تغییر نام برای خیابان منزل این شهید صورت گرفته و خیابان دیگری به نام «بسیج» مزین می‌گردد، که آن‌را از جمله برنامه‌های آینده‌ی شورای شهر خمام برشمرد.

ریاست شورای شهر خمام با بیان جمله‌ای از مقام معظم رهبری تحت عنوان «زنده نگاه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست»، دیدار ماهانه با خانواده‌ی شهدای خمام را از جمله برنامه‌های مصوب کمیسیون فرهنگی شورای شهر عنوان کرد. وی همچنین نصب تابلوهای شهدای شهر خمام در سطح شهر را از برنامه‌های آینده‌ی شورا برشمرده و خاطرنشان کرد : شهدا سمبل‌های شهر هستند.شایان ذکر است، سی و دومین سالگرد شهادت محمود صادقی خمامی ساعت ۱۷ روز شنبه به مورخ ۳ خرداد، همزمان با روز استقبال از ۳ شهید گمنام در آستان مقدس امامزاده حسن (ع) خمام برگزار می‌گردد.


انتشار
پنج شنبه، ۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۰۳
منبع
خمام نیوز


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

جستجوی شهید