شهدای خمام

شهدای خمام

شهدا مثل آیه‌های قرآن مقدسند امام خامنه‌ای

تقدس آیه‌های قرآن به این است که حکایت از حق دارند و شهدا نیز ...
شهید 1 7 2
حجت الاسلام والمسلمین اصغر‌نژاد ؛

شهید حمیدرضا صنعتی معلم شد و تا روز قیامت معلم خواهد ماند


شهدا در ثواب هر کار خیری که توسط مسئولان انجام می‌شود شریک هستند، چرا که بنای آن را شهدا گذاشته‌اند.شهدا در ثواب هر کار خیری که توسط مسئولان انجام می‌شود شریک هستند، چرا که بنای آن را شهدا گذاشته‌اند.


حجت الاسلام والمسلمین اصغرنژاد در جریان دیدار با خانواده‌های معظم شهدا در چهارمین روز از هفته‌ی دفاع مقدس (در منزل شهید حمیدرضا صنعتی) با اشاره با این موضوع که “شهید حمیدرضا صنعتی معلم شد و تا روز قیامت معلم خواهد ماند”، عنوان کرد: هر وقت کشور ما در زمینه‌ی معنویت با مشکلی مواجه گردد، این یاد شهیدان است که دگرگونی ایجاد می‌کند و حضور شهدای گمنام در شهرها نورانیت و تحول ایجاد می‌نماید. معاونت پرورشی آموزش و پرورش خمام افزود : شهیدان راه صد ساله‌ی عرفا را یک شبه پیموده‌اند و شهادت آخرین درجه از عرفان است که انسان روح و جسم خود را با خداوند متعال معامله می‌نماید.

حجت الاسلام والمسلمین اصغر‌نژاد در ادامه خاطرنشان کرد : شهدا در ثواب هر کار خیری که توسط مسئولان انجام می‌شود شریک هستند، چرا که بنای آن را شهدا گذاشته‌اند. وی افزود : افتخار این را داریم که در هفته‌ی دفاع مقدس در محضر خانواده‌های شهدا باشیم و نیروی مجددی برای ادامه‌ی فعالیت از این خانواده‌ها بگیریم. معاونت پرورشی آموزش و پرورش خمام در پایان یادآور شد : هر وقت ایمان انسان زیاد شود، امتحان او سخت‌تر خواهد شد، که ان‌شاالله خداوند توفیق امتحان شدن را به ما بدهد. ما افتخار می‌کنیم در کشوری زندگی می‌کنیم که تحول بزرگی توسط امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در آن رخ داده، همچنین افتخار می‌کنیم شهدای زیادی را تقدیم این راه کرده‌ایم و امیدواریم توفیق قدم برداشتن در راه شهدا را داشته باشیم.

۷


انتشار
چهارشنبه، ۳ مهر ۱۳۹۲ - ۱۷:۰۷
منبع
خمام نیوز


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

جستجوی شهید